Jaká masáž je pro vás ta pravá?

Žijeme v době, která na nás klade mnoho nároků a tak není divu, že se občas připadáme vyčerpaní, cítíme bolesti zad a hlavy. Tehdy můžeme dojít k závěru, že by nebylo špatné vyzkoušet masáž.


Sportovní, regenerační a terapeutické masáže

Jedinečný přístup k masážím u mě naleznou malí i velcí sportovci s jednostranným zatížením pohybového aparátu.

Lymfodrenáž vyhledají lidé s otoky, únavou i vážnými zdravotními problémy.

Odbornou péči věnuji ženám během těhotenství a po porodu.

V tradiční čínské medicíně se používá působení baněk nejenom při bolestech pohybového aparátu, ale i k mírnění vnitřních potíží. Účinek baňkování se zvyšuje přikládáním baněk na oblasti akupunkturních bodů.

Tento druh masáže užíván k mírnění bolesti, regeneraci svalů, ztlumení napětí a uklidnění celého organismu. Může být celková nebo zaměřena na vybrané části těla.

Je jemná technika, která pomáhá rozproudit mízní systém. Pomáhá při otocích, celulitidě, migrénách, detoxikaci. Podporuje imunitu.

RLM je jemná a účinná metoda čištění lymfatického systému prováděná na ploskách nohou.

Masáž chodidel je výborná preventivní a léčebná metoda. Může okamžitě ulevit od akutní bolesti nebo potíží.

Tento druh masáží je určen zejména k osvěžení a odstranění únavy. Přispívá k regeneraci svalstva, brání zkracování jednotlivých svalů a zvyšuje jejich elasticitu.

Je úžasnou volbou pro nastávající maminky, jak ulevit od bolesti, navodit pocit úlevy a pohody. Masáž se provádí na boku, případně v sedě.


Luxusní relaxační masáže

Exkluzivní relaxační techniky masáží vám umožní zapomenout na stres a starosti. Uvolní vaše tělo i mysl.

Tato masáž se v dnešní době stává čím dál více populární pro svou schopnost uvolnit celé tělo i mysl od každodenního stresu, dokáže účinně působit na vylučování toxinů. Příznivě ovlivňuje všechny systémy v našem těle. Doporučuje se rovněž při poruchách trávení či nespavosti.

Aroma masáž je jemná, ale intenzivní celého těla. Plošnými hmaty jemným tlakem vtíráme do pokožky právě pro vás na místě namíchanou směs esenciálních olejů. Oleje používám od firmy Bewit.

Masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění celého těla, ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny. Speciální technika HM vyvolává hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií.

Tato starověká ajurvédská 30 minutová technika masáže účinně zbavuje stresu, napětí a napomáhá při léčbě migrény. Okysličuje mozek, zlepšuje koncentraci, pomáhá proti depresím a úzkostným stavům.

Je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.

Jedná se o masážní rituál inspirovaný Indií. Je to rituální nádherná masáž, která trvá 90 minut a postupně využívá techniky blízké jednotlivým elementům dle indické filozofie – země, voda, vzduch, oheň a akáša (éter, prostor). Má silné harmonizační účinky na celého člověka ve všech jeho vrstvách a také na rozproudění a zharmonizování jemných tělesných energií.